Yeni alınan mobilyalarda illaki yeni kokusu olmakta ve bu kokular genelde bütün kullanıcıları rahatsız eder aslında çok fazla zaman almaz kokunun çıkması ama bazı müşterilerin yeni koltuk aldığında kumaş kokusu mobilya aldığı zaman  boya, cila kokusu ile alerjisi olduğu için çok fazla rahatsızlık vermekte, biz bu kokular en kısa sürede nasıl giderilir onun araştırmasını yaptık ve sizlere hazırladık.

Evinizdeki malzemeler ile boya kokusu giderme yeni aldığınız mobilyaların bulunduğu odaya akşamdan bir kabın içerisine bayat ekmek kırıntılarını bırakın ve sabaha kadar bekleyin size azda olsa kokuyu hafifletecektir. Diğer bir yöntem ise Kaynamış sütü aynı kaynar şekilde bir kabın içinde odaya bırakın aynı şekilde kaymakta bıraka bilirsiniz, sabah geldiğinizde kokunun azaldığını hissedeceksiniz. Bu yöntemler arasında bir kabın içerisinde bulaşık deterjanı dahi bıraksanız size kolaylık olacaktır.

Evdeki yapılabilecek işlemler harici aslınd adışarıdan satın alabileceğiniz ve çok rahatlık ile bulabileceğiniz yöntemlerde var. Amonyak alarak odanızdaki kokunun yok olmasında size en büyük yardımcı olacaktır ve çok rahat bulabilecek bir malzemedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir