Beyaz salon takımları bolca vakit geçirip, sevdiklerimiz ve misafirlerimizi ağırladığımız salonlarımıza şıklık, zarafet ve masumiyet katacaktır. Özellikle salonlarda beyaz mobilya ürünlerinin kullanılması ile aksesuarların ve perde, halı gibi ürünlerinde göz alıcılığı ortaya çıkacaktır. Beyaz mobilya tercihlerinde kumaşın ve modelin kaliteli olması gerekir. Kalitenin ve beyazın verdiği hava ile salonlarınızda dinlendirici ve yumuşak bir ortam yakalama imkânı kazanırsınız. Zarif ve şık bir salon oturma düzeni için mobilya tercihi yaparken beyaz renkleri tercih edebilirsiniz.

2Zarif ve Dinlendirici Bir Ortam
Beyaz mobilya tercihi ile diğer mobilya ürünleri, halı, perde ve diğer aksesuarlar içinde faklı bir tasarım yapmanıza imkân tanır. Bu kombinasyonu sağlarken şık bir tasarım ve ambiyans yakalayabileceğinizi söylemek mümkün. Beyaz salon takımları alırken, tv ünitesi, vitrin, konsol gibi yan ürünlerinde buna uygun tasarımlarda olması salonunuza dinlendirici bir etki yaratacaktır. Biblo, küçük heykeller gibi dekoratif ürünleri sıklıkla tercih ediyorsanız ve kullanmakta hoşlanıyorsanız mobilya tercihi yaparken beyazı tercih etmeniz daha yararlı olacaktır. Çünkü bu sayede mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı daha iyi gösterme imkânına sahip olursunuz. Üstelik kullanılan ve tercih edilen mobilya ürünlerinde, tv ünitesi, konsol ve vitrin gibi ürünlerde, camlı modeller tercih edilmesi oldukça şık bir kombin yakalamanızı sağlayacaktır. Beyaz koltuklar da özellikle küçük odaların daha ferah ve daha geniş görünmesini sağladığından, şıklığınıza büyük alan görselini de eklemiş olursunuz.

Sade ve Şık
Beyaz renk sadeliği simgelemektedir. Kişisel tercihleriniz de bu yönde ise beyaz mobilya sizi doğru temsil edecektir. Köşe takımlarından koltuk takımlarına kadar beyazı tercih ettiğinizde kombin şansınız artacaktır. Açık renkte, sarı, kırmızı, pembe, fuşya, mavi ve türevi tonlardaki berjerler, sehpalar ve aksesuarlar salonunuza şıklık katacaktır. Beyaz salon takımları çiçek severler için de iyi bir tercihtir. Orkidelerle masaları ve konsolları süslediğinizde sade ve şık bir tasarımı evinize getirmiş olacaksınız. Mobilya tercihi yapılırken sadeliğe, şıklığa ve dinlendirici bir ortama önem veriyorsanız alternatifleriniz arasına mutlaka beyazı almalısınız. Hatta beyaz mobilya ve aksesuarlarla kombinler oluşturarak sade ama şık oturma alanları yaratabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir