İstanbul  başta olmak üzere Türkiye geneline L Köşe gönderimi ile Modoko L Köşe üretiminde özel tasarımlar, mimari çalışmalar ve daha birçok L Köşe uygulamasında kullanıcısına istemiş olduğu ürünü teslim ederek mobilya ihtiyacını karşılamaktadır. Best Dizayn L Köşe üzerine sadece sabit Köşe Takımları üretmemekte, Üretmiş olduğumuz ürünler 2017 yılının en trend ürünleri ile her daim kendini yenilemektedir. L Köşe Tasarımında Mekanizmalı Köşe Takımları ve Motorlu L Köşe Takımları üretiminde Modoko bölgesinde müşterilerine hizmet vermektedir. 

Motorlu L Köşe Nedir?

Motorlu Bir sisteme sahip olan L Köşe sizin hiçbir güç harcamanıza gerek kalmadın kumanda sistemi ile kendiliğinden hareket eden bir sistemdir.
Örnek olarak sizlere atmış olduğum görselde kumanda bölümü olarak kolçak kısmının dış kısmı kullanılmıştır, sabit kumanda ile kontrol edebileceğiniz sistem ileriye doğru size fazladan 30 cm kazandırmakta isterseniz uzanıp dinlenme için kullanın isterseniz misafiriniz geldiği zaman rahat rahat misafirinizi konuk edebilirsiniz. Motorlu L Köşe normal sabit l köşe modellerinin hepsi ile uyumlu değildir. Motorlu sistem iskelet aşamasında iskelete monte edilen bir sistemdir ve sağlıklı bir sistem olması için iskelet aşamasında iken kullanılmalıdır ve her türlü kaçaktan korumak için çok iyi muhafaza edilmelidir bu alanda uzman olmayan kişilerin üretmiş olduğu motorlu Köşe Takımları kısa zamanda sıkıntı çıkarması kaçınılmaz bir gerçek olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir