PAX gibi avuç içi bir vapurunuz varsa, işi kolaylaştırdıklarını gördük. Service Master Clean tarafından belirtildiği gibi, buharlı temizlik döşemeleri, bir kanepenin veya kanepenin donuk, kirli ve çirkin görünmesine neden olabilecek kir ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Düzenli buhar temizliği sayesinde, koltuğunuzun veya kanepenizin ömrünü uzatabilir ve daha uzun süre yeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Buharla temizleme idealdir çünkü “buhar üretmek için sadece su kullanır, sert kimyasallara ihtiyaç duymaz. Bununla birlikte, bazı buharlı temizleme makineleri, özellikle bir buharlı pişiricide kullanılmak üzere geliştirilen temizleme çözeltileriyle kullanılabilir. kokuları, kirleri ve lekeleri temizlemeniz gerekir “(Service Master Clean).

Kanepenizi yukarıdan aşağıya veya soldan sağa doğru çalıştırın ve yavaşça ve yavaşça buhar uygulayın. Noktaları olan bölgelerde, buharlayıcıyı bu alanlarda daha uzun tutmanız gerekebilir; 15 saniye ile başlayın ve yükselmeye çalışın.

“Bebek bezleri hızlı DIY döşeme temizliği için şaşırtıcı derecede etkilidir. Güzel bir su ve sabun karışımı sunarlar, çok az nem kullanırlar ve yumuşaktırlar. Anında lekeleri gidermek için oturma odasında saklanmış bir seyahat çantası tutun. Bebek bezleri de idealdir Leke temizleme halıları için. Kahve damlalarında hızlı hareket edin ve kurumaya gerek kalmadan leke çıkacaktır. ” Kaç insanın çevresinde bebek mendilleri var? (Dükkan gerekli hiçbir gezi.)

Tüm bu ipuçlarını denediyseniz ancak mobilyanızın hala temiz olmayacağını tespit ediyorsanız, lekeleri ve lekeleri çıkarmak için çok beklediniz veya bir profesyonel kiralamanız gerekiyor. Bir uzmanı işe almadan önce, öncelikle lekelerin fotoğraflarını çektiğinizden, mobilya garantinizi gözden geçirdiğinizden, referanslarınızı kontrol ettiğinizden ve ekipman hakkında soru sorduğunuzdan emin olun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir