Mobilyanızın özel talimatlarla gelmediğini farz edersek (önce tüm kılavuzları ve etiket etiketlerini gözden geçirdiğinizden emin olun), aşağıdakiler döşemeli mobilya kumaşını temizlemenin dört farklı yoludur. Yaklaşırken, nazik temizliğin kumaşa zarar vermemenin anahtarı olduğunu unutmayın.

1. Vakum
Döşemeli mobilya kumaşını temizlemenin en belirgin yollarından biri, pek çok insanın temizlik rutininin bir parçası olmayı unuttuğu yerlerdir. Kolaylık ve verimlilik için, esnek ataşmanlara sahip elektrikli süpürge kullanmak en iyisidir. Kumaşın tazelenmesine yardımcı olmak için yumuşak bir yol olarak vakumlamadan önce biraz kabartma tozu serptim. Gerçekten kiri toplamak için kumaşa iyi bir emiş yaptığınızdan emin olun. Aşağıda gösterilene benzer büyük esnek bir ataşmana sahip olan vakumlar, kumaşın daha geniş alanlarının temizliği için faydalıdır.

2. Temiz nokta
Bir lekenin farkına varır varmaz, derhal ılık ıslak bir beze derhal bir miktar yumuşak bulaşık deterjanı sürün ve kumaşı kurulayın. Durulayın ve tekrarlayın. Beyaz sirke ılık su karışımı da iyi çalışır ve siparişler için mükemmeldir. Şarap lekesi varsa, bir kabartma tozu ılık su karışımı en iyi bahis olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir