Şık tasarımı ile koltuk takımı arayanların imdadına Milano yataklı salon takımları yetişir. Bu sayede de insanlar evlerinde estetik bir görünüme sahip olurlar. Milano oldukça uzun zamandır koltuk takımı ile insanlara hizmet sunar. İlk kez 1981 yılında mobilya sektöründe hizmet vermiştir. Kısa sürede büyük bir gelişme elde ederek; mobilya sektöründeki lider firmalar arasında erini alır. İnsanların, Milano markasını bu kadar üst sıralara taşımasının en önemli sebebi sunduğu şık tasarımlardır. Özellikle 6010Y ürünü ile salonları hem kullanışlı hem de oldukça şık bir hale getirir. Serinin en fazla tercih edilen modeline sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Milano Yataklı Salon Takım Özellikleri

6010Y kodlu bu ürünün üçlü koltuğu yatak olarak da kullanılabilir. Bu sayede evinizde ağırlayacağınız misafirlerinize konforu da sunma olanağı elde edebilirsiniz. Salon takımı bir adet üçlü yataklı koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adet de tekli koltuktan oluşur. Son derece kaliteli kumaş ile yapılmıştır. Bu nedenle herhangi bir şekilde deforme de söz konusu değildir.

Modern Avangard model arayanların ilk tercihi gürgen iskelete sahip bu takımdır. İstediğiniz renkteki seçenekler sayesinde de arzu ettiğiniz salon görünümünü elde edebilirsiniz.

Milano Koltuk Takımı Siparişi

Sitemizi ziyaret ederek; Milano koltuk takımı siparişi konusunda gerekli olan yardımı elde edebilirsiniz. Kaliteli ürüne uygun fiyat seçenekleri ile ulaşmanın en etkili yolu olarak sitemiz size hizmet sağlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir