Canlı, hareketli ve farklı bir atmosfer yakalayarak bir ev rotamı sağlamak isterseniz elbette renkli koltuk takımları tercihiniz olmalıdır. Kişisel tercihleriniz içerisinde eğer renkli ve sıra dışı modelleri varsa değişik kombinler ile odalarınız doldurabilirsiniz. Bu konuda farklı tarzda ve stilllerde birçok model mevcut. Bunlardan birini tercih ederken odalarınızın ebatları da elbette önemlidir. Onun dışında zaten renkli mobilya türlerini seçtiğinizde buna bağlı aksesuarları, perde ve halıları da belirleyebilirsiniz. Mobilyalarda kullanılan renkli kumaşları ile odalarınıza ve evlerinize canlı, hareketli bir hava katarsınız. Bu sayede günün yorgunluğunu atacağınız evlerinizde heyecanı, mutluluğu ve hayallerinizi yeniden hatırlama imkânı sağlarsınız. Koltuk ve desenlerin farklılıkları içerisinde harika bir renk cümbüşü yakalarsınız.

2

Canlı Renkler, Gerçek Hayaller
Renkli mobilya tercihleri ile evinizin huzurlu yapısına, hayallerinizi ve heyecanlarınızı da katarsınız. Mobilya kumaşlarınızın renkli, yastıklarınızın da rengârenk olması ile bakışınız değişir, karamsarlığınızı üzerinizden atabilirsiniz. Üstelik abajur, lamba, tablo ve diğer tüm aksesuarlarınızda da bu canlılığı yakalayabilirsiniz. Renkli koltuk takımları ile hayatın monotonluğundan kurtulur, üretken ve canlı bir ruh haline sahip olursunuz. Renk cümbüşü ile enerjiniz her zaman yukarıda olacaktır. Masumiyetin ve renkli bir hayatın göstergesi olarak küçük odalarda özellikle açık renk tonlarında, canlı bir ortam yakalayabilirsiniz. Koltuk döşemelerinizde kullanılan kumaş tek renk olabilir. Bu tek rengi farklı renklerde, farklı desenlerde yastıklarla canlandırabilirsiniz. Baharın bizlere yaşattığı umudu ve yaşama sevincini evlerinizde, odalarınıza taşıyabilirsiniz. Bunu beyaz renklerde sehpa seçimi ile destekler ancak sehpanın üzerinde kullanılan figür ve aksesuarlarda ise renkli seçenekleri tercih edebilirsiniz. En az zorlanacağınız tercih ise halılarda olacaktır. Çünkü halılarda renk uyumunu ve canlılığı yakalamanız mümkün. Beyaz ve soft renklerdeki tv ünitesi ve konsol gibi destekleyici ürünlerin yanına pembe, kırmızı, turuncu tonlarda kitaplık, CD’lik ve gazete – dergilik gibi ürünleri eklediğinizde çok hoş bir kombin yakalamış olursunuz.

1

Hareketli Ruh Hali
Renkli koltuk takımları sayesinde işinizden evinize geldiğinizde daha fazla rahatlama hissedersiniz. Kişisel tercihlerinizin renk seçimine uygulanması ardında eviniz ve oturma odalarınız sizin için daha çekici olacaktır. Renkli mobilya tercihleri ile ruh halinizi canlı tutarsınız. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirirsiniz. Bu nedenle bile odalarınızı renk cümbüşü ile dizayn edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir