Mobilya tasarımcısı koleksiyonundaki kanepeler, geleneksel seçtikleri ve daha koltuk takımı modern stilleri içeriyor ve hepsi bir çalışma odasında ölçülmek üzere üretiliyor, bu nedenle Vanessa’nın en iyi ipuçlarıyla kısa sürede bir sonraki koltuğunuzu seçeceksiniz.

Zamansız bir tasarım seçmekten, bir romanı okumak için mükemmel bir kanepeye, size uygun bir tarz bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Geleneksel konforlarını sevenler için tasarlanan Klasik koltuk, yüksek bir sırtlığa sahiptir ve oturma odanızda uzanırken bir sonraki en çok satanı okumak için idealdir.

Koltuk Takımı Tasarım Farklılıkları

Üç boyutta mevcut olan en büyük seçenek, ziyaret ettiğiniz ilave konuklar için yedek yatak olarak kullanılabilecek kadar büyüktür. Oturma odasında daha modern bir görünüm isteyenler için mükemmel bir tarz olan Calmsden, zarif bir şekilde sivri yuvarlak bacaklara sahip, çağdaş bir biçimde geliyor.

Kanepenin borularını ve düğmelerini daha da kişiselleştirmek için kişiselleştirme seçeneği de bulunmaktadır. Artı, bir tane uzun minder veya iki tane daha küçük bir seçenekle, neyin sevilmeyeceği?

Çok fazla yer kaplamayan tam boy bir kanepe isteyenler için ideal olan Chedworth, daha dar bir koltuk derinliği ve daha küçük kollar için bir seçenek sunar, böylece evde yer kazanmak için kullanılabilir.

Daha küçük odalar için harika bir seçim olan bu kanepe, daha dar bir sırtla da geliyor. Koltuk takımı bu konuda çok farklılaştırılıyor. Böylece istediğiniz her türlü sonuca da ulaşabiliyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir