Kanepe ve koltuk takımları için daireler veya ev ofisleri olarak da kullanılabilecek küçük odalar gibi küçük alanlar, çekyat veya uyuyanlar için çağrı yapmaktadır. İşte bu küçük alanlara uyacak yedi modern uyuyanlar.

Bu traversler çok ince, modern çizgilere sahiptir ve açıldıklarında bile çok fazla miktarda ekstra alan gerektirmezler. Hepsinin sağlam yüzeyleri olduğundan, uyumak için şiltelerle doldurmak isteyebilirsiniz. Bu, birincil uyku yüzeyinizse, özellikle can sıkıcı bir kaymayı önledikleri için kullanışlı olabilir.

Bunlar özellikle büyük uyuyanlar olmadığından çoğu kişi bir kişiyi rahatça uyurken, bazıları ikisini alacaktır.

Koltuk Takımları Seçim Farklılıkları

Kaliteye gelince, en çok ödediğiniz tutarı elde edeceğinizi göreceksiniz, bu nedenle bütçenize, ne kadar süreyle kullanmayı planladığınıza ve ne sıklıkta kullanılacağına bağlı olarak seçim yapın. Bu, birincil uyku yüzeyiniz olacaksa sağlam bir parçaya yatırım yapın.

Klasik koltuklardan hoşlanıyorsanız, Viktorya tarzı ayaklı bu tufted numaraya bakmak isteyebilirsiniz. Kanepe ahşap bir çerçeveye sahiptir ve kadife kaplı koltuk, minder ve kollar üzerinde elmas tafting ile kaplanmıştır. Oturmak, uzanmak ve uyumak için 3 pozisyona dönüşür.

Bu kanepe, iki kişinin uyuması için tam boy bir yatağa açılır. Koltuk takımları konusunda konfor için bir cep helezoni yay sistemi koltuk minderi vardır. Konfor için bir yastığa sahip olan hafif koltuk yastığını kaldırarak kolayca açılır. Sırt ve oturma yerleri toz boya kaplı çelikten imal edilmiştir ve koltuk minderinin altında ilave saklama alanı bulunmaktadır. Koltuk takımları ile ilgili olarak çok geniş çaplı şekilde sistemler gelmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir